• Vrijwilligers

  • Er zijn nog diverse belangrijke functies vacant. Wil je ook een steentje bijdragen, kijk op onze vacature pagina.

    Bestuur

    Voorzitter: Jannes Zevenbergen
    Penningmeester: Mischa Grent
    Secretaris: Gertie Cuperus
    PR en sponsoring: Tos van Diepen
    Kantine en evenementen: Colinda Meijer 
    Email: bestuur@doublestars.nl

    Boekhouding

    Vacature
    Email: factuur@doublestars.nl

    Evenementencommissie

    Email: evenementen@doublestars.nl

    Kantinecommissie

    Inkoop: Colinda Meijer
    Beheer: Margriet van Vuure
    Annelies Peters
    Email: kantine@doublestars.nl

    Kleding

    Vacature
    Email: kleding@doublestars.nl

    Klusploeg

    Gerard Peters
    Joep Oudejans
    Rinze Cuperus
    Kees Hoogland
    Henk Kleemans
    Dirk Beets
    Carlo Becker
    Hans Roos
    Berend Izaks
    Bereikbaar: Elke woensdagochtend aanwezig
    Joop Wittebrood (Lijnen op vrijdag)

    Ledenadministratie

    Martin Broersen
    Email: ledenadministratie@doublestars.nl

    Ledenwerving

    Milo Berlijn

    Papierdienst

    Marnix van Bochove

    Schoonmaakploeg

    Tine Oudejans
    Roelie Moorman
    Marjan van Vuure
    Wilma van Vuure
    Bereikbaar: Elke woensdagochtend aanwezig

    Sleuteladres

    Vacature

    Sponsorcomissie 

    Tos van Diepen 
    Mees de By
    Peter Hofstede
    Niels Winder

    Email: sponsor@doublestars.nl

    Speaker

    Wouter Bregman

    Technische commissie

    Senioren: Vacature
    Jeugd: Elsbeth Pilz,
    Johan Cuperus,
    Sander Janssen 
    Softbalzaken: Wilma van Vuure
    Email: tc@doublestars.nl

    Klusdag

    Wisse Deijlen

    Wedstrijdsecretariaat

    Annelies Peters
    Honkbal en junioren: Petra Kuijpers - 06 2557 8591
    Asp en Pup: Vacature -  06 5252 3455
    Softbal: Wilma van Vuure - 072 533 3413 / 06 2906 0919
    Email: wedstrijdsecretariaat@doublestars.nl

    Weekenddienst

    Annelies Peters
    Gertie Cuperus
    Martin Broersen

    Webmaster

    Tos van Diepen
    Email: webmaster@doublestars.nl