• Kantine, schoonmaak en weekend diensten

     

  •  

    Dienstenlijst vanaf vr. 6 april t/m  zo. 22 april 2018          
    Datum                                            Teams Aanvang Veld Scheidsrechters Kantinediensten Aanwezig Datum
                     
    vr.   6 april Oefenwedstrijdjes  met 142 leerlingen    HB en SB   Gertie   8.00 - 12.00 6 apr.
      van 8.30 tot 15.30 .  7 gymlessen van 50 minuten gegeven door Ernst Dompeling Annelies 12.00 - 16.00  
      beeball-softbal en honkbal            
                     
    vr.  6 april SB Heren Urbanus 19.00 SB eigen eigen     --------- 6 apr.
                     
    zo.  8 april Beeball Herons 1 10.00 SB2 eigen Gertie  9.00 - 10.00 8 apr.
      Honkbal 2 Urbanus 1 10.00 HB HB 1  Cor Zoon Beeball Ouders Sam H. 10.00 - 13.00  
      Honkbal 1 OVVO 2 14.30 HB HB 2 Ralph Oudejans HB 2  Colin Oudejans 13.00 - 16.00  
              HB 2 Martin Broersen SBD  Colinda Meijer 16.00 - 19.00  
                     
    vr. 13 april SB Dames  Rooswijk 1 19.00 SB eigen eigen     ---------- 13 apr.
                     
    zo. 15 april HB Pupillen Alcmaria 2 10.00 HB ??? Annelies    9.00 - 10.00 15 apr.
      HB Junioren Urbanus 1 10.00 SB1 HSB  Feike Deijlen Jun. 10.00 - 13.00  
                     
    vr. 20 april SB Heren Vitesse 1 19.00 SB eigen eigen    ---------- 20 apr.
                     
    zo. 22 april Beeball Sullivans   10.00 SB2 eigen Gertie Cuperus   9.00 - 10.00 22 apr.
      Honkbal 2 Sullivans 1 10.00 HB HB 1 Wisse Deijlen Beeball Ouders Jasmijn T. 10.00 - 13.00  
      Honkbal 1 Quick A'dam 14.30 HB HB 2 Ralph Oudejans SBD  Debby Molenaar 13.00 - 16.00  
              HB 2 Martin Broersen HSB  Marnix v.Bochove 16.00 - eind  
                     
      Weekenddienst:       Schoonmaakdienst:      
    zo.  8 april Gertie       di. 3 april t/m do. 5 april        HB 2    
    zo. 15 april Annelies       ma. 9 april t/m vr. 13 april     HB 1 (i.p.v. SDB)    
    zo. 22 april Gertie       ma. 23 april t/m vr. 27 april   HSB